Ieškok paparčio simboliu pažymėtų prekių su išskirtiniais pasiūlymais!🌿

Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Kas ir cepumi?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kuru vietne ievieto jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat šo vietni. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai vietnes darbotos vai darbotos efektīvāk un sniegtu informāciju vietņu īpašniekiem.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Google Analytics un AdWords

www.griliai.lt vietne izmanto Google Analytics - Google, Inc. (Turpmāk - Google) nodrošina tīmekļa analīzes pakalpojumu, kas palīdz analizēt, kā tiek izmantota šī vietne. Šim nolūkam Google Analytics izmanto sīkdatnes - teksta failus, kas ir ierakstīti datorā.

Google izmanto sīkfailus dažādos veidos. Piemēram, atkārtotu mārketinga AdWords un Google Analytics sīkdatņu izmantošana tiek izmantota, lai parādītu reklāmas vai skatītos jūsu izvēli.

Informācija par sīkdatnēm par vietnes izmantošanu - standarta interneta žurnāla informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) un anonīmu informāciju par apmeklētāja uzvedību - tiek pārsūtīta Google un Google to glabā, cita starpā ASV serveros. Mēs to pārvēršam anonīmā, pirms nosūtām jūsu IP adresi Google.

Saskaņā ar Google privātuma vairoga sertifikācijas procedūru Google paziņo, ka tas atbilst ES -US privātuma vairoga prasībām. Google var pārsūtīt Google Analytics apkopoto informāciju trešajām personām, kad to prasa likums vai kad šīs trešās puses pārvalda informāciju Google.

Saskaņā ar Google Analytics nodrošināšanas noteikumiem Google nepiemēro datu subjekta IP adresi ar citiem Google pieejamajiem datiem.

Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai reģistrētu, vai datu subjekts piekrīt (vai nepiekrīt) izmantot sīkdatnes vietnē www.grilius.lt, lai šī problēma netiktu uzdota katru reizi, kad apmeklējat vietni.

Facebook pikselis

Mēs izmantojam Facebook Pixel kā analītisku rīku, lai novērtētu reklāmas efektivitāti, izpratni par mūsu vietnē veiktajām darbībām. Mums palīdz novērot Facebook reklāmas, optimizēt reklāmas, pamatojoties uz savāktajiem datiem, izveidot mērķtiecīgu auditoriju turpmākām reklāmām un atkārtotu mārketingu kvalificētiem potenciālajiem klientiem - cilvēkiem, kuri jau ir veikuši zināmas darbības mūsu vietnē.

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un / vai izdzēst savas vēlmes. Jūs varat izdzēst visus sīkdatnes jau datorā, un lielākajā daļā pārlūkprogrammu varat iestatīt sīkdatnes, kas nav ierakstītas.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm

Sīkdatņu kontrole pārlūkprogrammā

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir pieejami:

  • Pārbaudiet, kādi sīkdatnes tiek ierakstītas un izdzēstas atsevišķas sīkdatnes;
  • bloķēt trešo personu sīkdatnes;
  • bloķēt sīkdatnes no konkrētām vietnēm;
  • bloķēt visu sīkdatņu nosūtīšanu;
  • Lai izdzēstu visus sīkdatnes, aizverot pārlūku.

Ja esat izvēlējies izdzēst sīkdatnes, ņemiet vērā, ka visas iestatītās iespējas tiks noņemtas. Turklāt, kad sīkdatnes ir pilnībā bloķētas, daudzas vietnes (ieskaitot mūsu vietni) nedarbosies pareizi un pilnībā neaptver internetu. Šo iemeslu dēļ, izmantojot mūsu vietni, mēs neiesakām izslēgt sīkdatnes.

Kārbu un cepumu nēsāšana hroma pārlūkprogrammā