Ieškok paparčio simboliu pažymėtų prekių su išskirtiniais pasiūlymais!🌿

Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Dujinis grilis NAPOLEON PHANTOM Rogue RSE425RSIBPMK-1-PHM, juodas matinis Газовый гриль NAPOLEON PHANTOM Rogue RSE425RSIBPMK-1-PHM, черный матовый

Napoleon Grili

Atklājiet jaunu āra gatavošanas pieredzi ar mūsu grilu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis pavārs vai iesācējs, Napoleon grili palīdzēs jums sasniegt kulinārijas virsotnes!

Laipni lūgti Napoleon grilu pasaulē - vietā, kur satiekas kvalitāte, inovācijas un augstākās klases dizains! Mūsu grili ir izstrādāti ar vienu mērķi - sniegt jums nepārspējamu gatavošanas pieredzi. Ar Napoleon griliem jūs varat būt droši, ka katrs pagatavotais ēdiens būs perfekts.

Ketaus grotelės suteiks ypatingą raštą jūsų grilinamiems gaminiams. Чугунный гриль придаст особый узор вашим продуктам на гриле.

Kāpēc izvēlēties Napoleon grilus?

  • Augstas kvalitātes materiāli: Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu izturību un uzticamību.
  • Inovatīvi dizaina elementi: Mūsu grili ir ar atšķirīgu dizainu un jaunākajām tehnoloģijām, kas atvieglo ēdiena gatavošanu un sniedz jums vairāk iespēju.
  • Plaša modeļu izvēle: Mēs piedāvājam plašu grilu tipu, izmēru un funkciju klāstu, lai jūs varētu atrast savām vajadzībām piemērotāko variantu.

Izvēlieties no:

Garantija:

Uz NAPOLEON Kettle griliem un Apollo kūpinātavām attiecas 10 gadu ierobežota garantija, kas attiecas uz to paredzēto izmantošanu.

10 gadu garantija attiecas uz porcelāna emaljas vāku un trauku.

Gaisa plūsmas regulēšanas sistēmai ir 5 gadu garantija;

3 gadu garantija šādām detaļām:
Hromēta tērauda gatavošanas režģi.

Ja 10 gadu laikā (ar 5 gadu un 3 gadu garantiju) vēlaties iegādāties jebkuru NAPOLEON grila daļu, mēs piedāvājam 50% atlaidi.

Anglinis grilis NAPOLEON PRO Kettle Ø 57 cm Угольный гриль NAPOLEON PRO Kettle Ø 57 см

Napoleon oglekļa grili

Klasiskie kokogļu grilu modeļi, kas piedāvā autentisku garšas baudījumu un īpašu aromātu.

Dujinis grilis NAPOLEON Freestyle 365 SIB su šoniniu degikliu, grafito spalva Газовый гриль NAPOLEON Freestyle 365 SIB с боковой конфоркой, цвет графит

Napoleon gāzes grili

Ērti un efektīvi gāzes grilu modeļi, kas nodrošina ātru un vieglu ēdiena pagatavošanu bez jebkādiem sarežģījumiem.

NAPOLEON ceļojumu grili

Ceļojuma grili, kas ir viegli, pārnēsājami un ideāli piemēroti kempingiem, piknikiem vai citiem brīvdabas pasākumiem.

Napoleon iebūvējamie grili

Uzstādāmie grili, kas lieliski piemēroti integrēšanai jūsu āra telpā, piešķirot tai atšķirīgu stilu un funkcionalitāti.