Ieškok paparčio simboliu pažymėtų prekių su išskirtiniais pasiūlymais!🌿

Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Laipni lūgti Kamado Joe grilu pasaulē - vietā, kur katrs pavārs var atrast savu ideālo gatavošanas rīku! Mūsu dažādie grilu modeļi sniedz jums iespēju izbaudīt autentisku gatavošanas prieku brīvā dabā neatkarīgi no jūsu pieredzes līmeņa vai vajadzībām.

Atklājiet mūsu populārākos modeļus:

 • Kamado Joe Classic III: Jauna tradīciju paaudze ar izcilību, ko ietekmē progresīvas tehnoloģijas un nevainojams dizains.
 • Kamado Joe Big Joe III: Tas ir lielākais un jaudīgākais grila modelis, kas sniedz visu nepieciešamo drosmei un idejām.
 • Kamado Joe Konnected Joe: Pārnēsājams un viegls grila modelis, kas ir ideāli piemērots, lai baudītu autentisku keramikas grila garšu jebkurā vietā un laikā.

Ar ko Kamado Joe ir īpašs?

 1. Daudzslāņu konstrukcija: Kamado Joe grili ir pazīstami ar savu daudzslāņu konstrukciju, kas nodrošina izturību, siltuma saglabāšanu un efektīvu gatavošanu.
 2. Kontrolēta temperatūra: Šiem griliem ir izstrādāta tāda konstrukcija, kas ļauj viegli kontrolēt ēdiena pagatavošanas temperatūru, nodrošinot ēdiena gatavotājiem lielāku kontroli un iespēju radīt dažādas garšas nianses.
 3. Augstas kvalitātes materiāli: Kamado Joe izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus, piemēram, keramiku un nerūsējošo tēraudu, kas nodrošina ilgstošu lietošanu un uzticamību.
 4. Modulāra konstrukcija: Daudziem Kamado Joe modeļiem ir modulāra konstrukcija, kas ļauj pievienot piederumus un piederumu komplektus, piemēram, kūpinātājus, grila dēļus u. c., lai paplašinātu grila iespējas.
 5. Mobilitāte: Kamado Joe grili ir lieli un jaudīgi, taču tie ir arī pietiekami pārnēsājami, lai tos varētu viegli pārvietot no vienas vietas uz otru, sniedzot jums iespēju izbaudīt āra ēdiena gatavošanas priekšrocības, lai kur jūs atrastos.
 6. Garantija un atbalsts: Kamado Joe saviem griliem sniedz ilgtermiņa garantiju, kā arī piedāvā lielisku klientu apkalpošanu un atbalstu, lai nodrošinātu jūsu ērtības un apmierinātību.

Kāpēc izvēlēties Kamado Joe grilus?

 • Augstākās kvalitātes materiāli: Katrs no mūsu griliem ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu izturību un uzticamību.
 • Inovatīvas tehnoloģijas: Mūsu grili ir aprīkoti ar progresīvām tehnoloģijām, kas ļauj jums vienmēr baudīt lieliskus gatavošanas rezultātus.
 • Plaša modeļu izvēle: Mēs piedāvājam dažādus grilu veidus, tostarp Kamado Joe Classic III, Big Joe III un Kettle Joe, lai jūs varētu atrast ideālu risinājumu savām ēdiena gatavošanas vajadzībām.

Klienti, kuri jau ir izmēģinājuši Kamado Joe, saka :

John K.
Apstiprināta pārskatīšana

Kopš es iegādājos Kamado Joe Classic III, mana āra gatavošanas pieredze ir vienkārši neticama! Nekad nebiju domājis, ka ēdiens var būt tik garšīgs, līdz sāku izmantot šo grilu.

Tom G.
Apstiprināta pārskatīšana

Big Joe III ir vienkārši lielisks! Tajā ir tik daudz vietas, ka es varu grilēt visu, sākot no steikiem un beidzot ar veselu cūkgaļas karbonādi, un viss vienmēr izskatās, garšo un izskatās perfekti!

Anglinis grilis WEBER Summit Kamado E6, su GBS sistema, Ø 61 cm
Greta K.
Apstiprināta pārskatīšana

Mans Kamado Joe grils ir ne tikai lielisks grilēšanas rīks, bet arī skaistums manā pagalmā! Katru reizi, kad pie manis ierodas viesi, viņi apbrīno ne tikai ēdienu, bet arī mana grila izskatu.

Mantas L.
Apstiprināta pārskatīšana

Es nezinu, kā es dzīvoju bez Kamado Joe grila! Tas ne tikai ļauj man pagatavot lieliskus ēdienus, bet arī palīdz man radīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar ģimeni un draugiem brīvā dabā. Es noteikti iesaku to iegādāties!

Carol P.
Apstiprināta pārskatīšana

Kopā ar Kamado Joe griliem nopērkamie piederumi ir īsta dzīves straume! Tagad man ir viss, kas nepieciešams, lai piepildītu savus kulinārijas sapņus, sākot ar dūmu šķidrumiem un beidzot ar īpašiem steiku dēļiem.

Grilio šepetys WEBER, 46 cm
Linas G.
Apstiprināta pārskatīšana

Mans Kamado Joe Big Joe III kļūst par īstu āra virtuves centru! Šis grils ir tik jaudīgs un efektīvs, ka es varu pagatavot visu, sākot no steikiem līdz picai. Es nevaru iedomāties brīdi, kad es šo grilu vairs neizmantotu!