Ieškok paparčio simboliu pažymėtų prekių su išskirtiniais pasiūlymais!🌿

Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

COBB grilis suteiks jums galimybę kepti bet kur ir bet kada, kada jums tiks norisi Гриль COBB позволит вам печь в любом месте и в любое время.

COBB grili

Kas ir COBB Grils?

Cobb grils ir pārnēsājams, kompakts un efektīvs grils, kas ļauj baudīt gardus ēdienus jebkurā vietā un laikā. Pateicoties unikālajam dizainam un augstas kvalitātes materiāliem, Cobb grili ir ideāla izvēle gan ēdienu cienītājiem, gan pieredzējušiem pavāriem. Uzlabojiet savu āra gatavošanas pieredzi ar Cobb griliem - kvalitāte, ērtība un garša vienā ierīcē.

Pirms vairāk nekā 20 gadiem Āfrikas dienvidu galotnē radītais un godalgotais COBB tika izstrādāts kā drošāks un ekonomiskāks veids, kā gatavot ēdienu Dienvidāfrikas lauku iedzīvotājiem. Pirmais COBB kurināmais bija izžāvēta kukurūzas vārpa, kas kļuva par universālu plītiņu, kurai tika dots nosaukums COBB.

COBB ir ļoti ekonomisks un videi draudzīgāks risinājums, jo, lai vārītu līdz divām stundām, pietiek ar 8-10 briketēm, vienu CobbleStone vai 300 gramiem kokogļu.

Vairāku gadu desmitu laikā izstrādātais COBB grils tagad var grilēt, apcept, kūpināt, vārīt vai vienkārši uzsildīt vēlamo ēdienu, ir viegls un neaizņem daudz vietas - tas ir noderīgs dārzā, uz terasēm, balkonos vai brīvā dabā, makšķerējot vai medībās. Šis grils palīdzēs pagatavot veselīgāku ēdienu - tauku pārvaldības sistēma un paplate aiztur liekos taukus, tāpēc ēdiens pagatavosies sulīgs, bet ne taukains.

Visdaudzpusīgākais grils

Cepiet jebkur un jebko.

Grilēšanai
cepšanai
grilēšanai
Ēdienu gatavošanai
Konditorejas izstrādājumiem
cepšanai

COBB grila sastāvdaļas

1. Kupols:
Izgatavots no nerūsējošā tērauda, un tam ir karstumizturīgs rokturis. Kupolā esošie caurumi nodrošina vienmērīgu ventilāciju visā gatavošanas procesā un rada cepeškrāsns efektu.

2. Grila režģi:
Ar viegli tīrāmu Teflon® nelīpošu pārklājumu. Tauku pārpalikums izplūst caur caurumiem un ieplūst gropē.

3. Ugunsdrošības tīkls:
Aizsargāts laukums CobbleStone vai birstošiem briketēm.

4. Nerūsējošā tērauda grāvis/iekšējais apvalks:
Aiztur visus liekos taukus. Gropi var izmantot arī dārzeņu gatavošanai.

5. Pamatne:
Ar neslīdošām gumijas kājiņām pamatne lietošanas laikā ir stabila un vēsa uz tausti.

COBB tiek piegādāta kopā ar lietošanas instrukciju. Visas detaļas ir savstarpēji maināmas, un tās var iegādāties arī atsevišķi. Katru COBB sastāvdaļu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

COBB produktu līnija:

  • Cobb Premier: Klasisks un uzticams modelis, kas ir ideāli piemērots visu veidu ēdienu pagatavošanai.

  • Cobb Premier +: Uzlabots modelis ar papildu funkcijām un ērtībām, kas palielina jūsu pārtikas ražošanas iespējas.

  • Cobb Premier Air: Inovatīvs modelis ar perfektu gaisa cirkulācijas sistēmu, kas nodrošina nevainojamus gatavošanas rezultātus.

  • Cobb Premier Gas: Šķidrās degvielas modelis, kas ļauj izbaudīt Cobb kvalitāti un garšu, nededzinot ogles.

  • Cobb Supreme: Mūsu lielākais modelis, kas paredzēts lielām ģimenēm vai īpašiem pasākumiem.

  • Cobb Compact: Kompakts un viegls variants, kas ir ideāli piemērots ēdiena gatavošanai ceļā vai kempingā.
Grilio lėkštė COBB Griddle +, Supreme modeliui Чугунный противень для гриля COBB Griddle +, модель Supreme

Kāpēc izvēlēties Cobb grilus?

  • Kompakts: Pārnēsājamā konstrukcija ļauj viegli transportēt grilu jebkurā vietā un laikā. Ideāla izvēle kempingiem, piknikiem vai pat uz kuģa.

  • Efektīva degšana: Mūsu grili izmanto ļoti efektīvu degšanu, kas ļauj ietaupīt degvielu un ilgāk baudīt ēdiena gatavošanu.

  • Inovatīvs dizains: Mūsu grili ir ar unikālu, izturīgu un pievilcīgu dizainu, kas ne tikai uzlabo jūsu āra telpu, bet arī nodrošina augstu veiktspēju.

Klienti, kuriem patīk COBB:

Mantas Č.
Apstiprināta pārskatīšana

Cobb grilam ir unikāls dizains, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī piešķir lielisku garšu maniem ēdieniem. Visaugstākie ieteikumi.

Ruth J.
Apstiprināta pārskatīšana

Mans Cobb grils ir neaizstājams ceļojumu partneris! Neatkarīgi no tā, vai esmu nometnē vai brīvdienu mājā, šis kompaktais grils ļauj mums baudīt gardus ēdienus jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Komplektas COBB BBQ Kit, Premier modeliams Набор для прямого нагрева COBB BBQ Kit, модели Premier
Thomas M.
Apstiprināta pārskatīšana

Cobb griliem pārdodamie piederumi ir īsta dzīves straume! Ar dūmu gredzenu, grila dēlīšiem un grila čaulām es varu radīt pārsteidzošus ēdienus ar minimālu piepūli.

Giedre K.
Apstiprināta pārskatīšana

Mans Cobb grils ir vienkārši neaizstājams! Jau no pirmās lietošanas dienas tas mani ir pārsteidzis ar savu ērtumu, efektivitāti un, pats galvenais, - garšīgu ēdienu!

Kajus T.
Apstiprināta pārskatīšana

Cobb grils ir kļuvis par visu manu ģimenes pasākumu zvaigzni! Brīnišķīgās garšas, ko varam radīt kopā, ir vienkārši nenovērtējamas.